✔️ 20 % sleva na vybrané polohovací stoly nebo si sestavte svůj vlastní stůl. Akce platí do konce června.

Psací stoly

Zobrazit filtryZobrazit filtry
Zobrazit filtry
Řazení
Zobrazit
Filtrovat
Skrýt filtrySkrýt filtry
Skrýt filtry
Dekor podnože
Dekor horní desky
Délka (cm)
Šířka (cm)
Tloušťka
Modely stolů

Klasické moderní psací stoly

 

Vítejte v kategorii cenově nejdostupnějších psacích stolů! Nabízíme širokou škálu možností, které splní vaše požadavky na praktičnost, kvalitu a dostupnost. V této kategorii se zaměřujeme na dva hlavní typy stolů - klasické psací dřevěné stoly z LTD desek a psací stoly s ocelovými designovými nohami.

Klasické dřevěné stoly z LTD desek mají své výhody, které je činí atraktivními volbami. Jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a LTD desek, což jim dodává přírodní a tradiční vzhled.

Tyto stoly mají také skvělou odolnost a trvanlivost, což znamená, že vám poskytnou spolehlivou pracovní plochu po dlouhou dobu. Kromě toho jsou klasické dřevěné stoly obecně cenově dostupné, což je výhodné pro zákazníky, kteří hledají kvalitní stůl za přijatelnou cenu.

Prodáváme nejlevnější klasické moderní psací stoly z LTD desek, na míru pro vás dělané!

  • Nejlevnější psací stůl Liftor Basic od 2 899 Kč! Chci si nakonfigurovar svůj vlastní stůl zde.

Nabízíme další psací stoly s ocelovými designovými nohami přinášejí moderní a stylový design, který dodá vašemu pracovnímu prostoru sofistikovaný vzhled. Ocelové nohy poskytují pevnost, stabilitu a odolnost, což je důležité pro zajištění stabilního a pohodlného pracovního prostředí. Tyto stoly jsou také snadno udržovatelné a odolné vůči poškrábání a opotřebení, což znamená, že vám poskytnou dlouhodobou hodnotu. Navíc jsou barveny práškovou barvou, která zaručí velkou odolnost a trvanlivost barvy na stolové podnoži!

Moderní minimalistické psací stoly s kovovu podnoží na míru dělaně.

  • Nejlevnější jídelní stůl Liftor Jelly od 3 490 Kč! Chci si nakonfigurovat vlastní stůl zde.

Při výběru klasického psacího stolu je důležité zvážit několik faktorů.

Především byste měli brát v úvahu velikost stolu a zda poskytuje dostatek prostoru pro vaše pracovní potřeby.

Dále je vhodné zvážit materiál stolu a jeho odolnost vůči opotřebení.

Ergonomické doplňky jsou také důležitým hlediskem, které byste měli zvážit jelikož klasické psací stoly ergonomických vlastností nemají. Stoly lze obohatit například:

Kombinace klasického psacího stolu s ergonomickými doplňky je skvělým způsobem, jak vytvořit optimální a zdravější pracovní prostředí.

Mapa míst, kde můžete naše stoly vyzkoušet98 % zákazníků nás doporučuje GDPR ochrana osobních údajů Vracíme přírodě to, co si bereme

Kde můžete stoly Liftor vyzkoušet?

Potřebujete poradit s výběrem?
info@liftor.cz
+420 736 691 436

© 2023 Liftor s.r.o., provozovna: Šlovická 1360, 33441 Dobřany
Sídlo: Pod Vinicemi 931/2, 301 00 Plzeň, IČ: 08632197

*GARRETT et al. Call Center Productivity Over 6 Months Following a Standing Desk Intervention. IIE Transactions on Occupational Ergonomics and Human Factors. 2016, 4(2-3), 188-195

**SAEIDIFARD et al. Differences of energy expenditure while sitting versus standing: A systematic review and meta-analysis. European Journal of Preventive Cardiology. 2018, 25(5), 522-538.

***WARREN et al. Sedentary Behaviors Increase Risk of Cardiovascular Disease Mortality in Men. Medicine & Science in Sports & Exercise. 2010, 42(5), 879-885

DIAZ et al. Patterns of Sedentary Behavior and Mortality in U.S. Middle-Aged and Older Adults. Annals of Internal Medicine. 2017, 167(7).

††CONG et al. Association of sedentary behaviour with colon and rectal cancer: a meta-analysis of observational studies. British Journal of Cancer. 2014, 110(3), 817-826. 

†††BUCKLEY et al. Standing-based office work shows encouraging signs of attenuating post-prandial glycaemic excursion. Occupational and Environmental Medicine. 2014, 71(2), 109-111.